سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

مدیر اجرایی مسکن مهر شهرستان پردیس با صدور پیامی فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت گفت .

نوشته پیام تسلیت مدیر اجرایی مسکن مهر شهرستان پردیس بمناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال معمار انقلاب اسلامی اولین بار در سایت خبری تحلیلی افق .

– مدیر اجرایی مسکن مهر شهرستان پردیس با صدور پیامی فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را تسلیت گفت .

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار افق نیوز در بخشی از این پیام آمده است ؛ در ۱۴ خرداد ۱۳۶۷ قلبی از کار ایستاد که قلب میلیون ها انسان آزاده و ظلم ستیز را شیفته خود کرده بود .

بزرگمردی که در راه سلوک معنوی خویش ، مسیری جدید در تاریخ بشریت گشود و نهضت حسینی را از کربلا و عاشورا به ایران عزیز متصل کرد تا آغاز گر حرکتی انقلابی در آسمان مه آلود خفقان و سراسر ظلم ایران باشد .

امام خمینی(ره)، ثابت کرد که اسلام زنده است و می تواند مبنای نظامی اجتماعی قرار گیرد، او افکار خفته جهان اسلام را بیدار کرد و اندیشه های اسلام ناب را در مسئله حکومت و نظام اسلامی به جهان و جهانیان معرفی کرد .

۱۴ خرداد فرصت خوبی است تا در باب اندیشه های اسلامی و مکتب مردم مداری امام در حکومت اسلامی مرور شود ،اندیشه هایی که تفکر نوینی از مردمسالاری دینی به جهان عرضه کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی و قیام شهدای ۱۵ خرداد ،خدمت به ملت شریف ایران و مردم عزیز شهرستان پردیس را از خدای مهربان در ظل توجهات آقا ولیعصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسألت دارم .

علی اصغر جاودان فر
کلید واژه ها: اسلام – سالگرد ارتحال امام خمینی – انقلاب اسلامی – اسلامی – مسکن مهر – امام خمینی – پردیس – سالگرد – بنیانگذار انقلاب اسلامی – پیام – تسلیت – اندیشه – امام – مدیر – مسکن – جهان – خمینی – ایران – خرداد – مقام معظم رهبری – مردم – نظام اسلامی – معمار – حکومت – نظام – علی اصغر – خبرنگار – اجتماعی – عاشورا – شیفته


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۷