سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

– رییس اتحادیه قناد و بستنی فروشان اهواز گفت: به دلیل مشکلاتی که در خصوص تردد کامیون ها به وجود آمده است، بسیاری از کالاهای اساسی مورد نظر شیرینی فروشی ها مانند پودر کاکائو، روغن، جعبه های شیرینی و .

وارد نمی شوند و ما مجبور هستیم که برخی از این کالاها را حتی تا دو برابر قیمت خریداری کنیم.

سیامک جعفری با اشاره به وضعیت نامناسب بازار شیرینی فروشان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان حدود ۱۰ درصد فروش مربوط به شیرینی و شکلات و سایر اقلام مانند زولبیا، بامیه، حلوا و.

است و در این ایام فروش این محصولات رونق دارد.

وی با اشاره به این که حتی ماه مبارک رمضان نیز به خروج از رکود بازار شیرینی فروشی کمک نکرد، افزود: شرایط در حال حاضر بسیار نامناسب است و شرینی فروشان در وضعیت خوبی به سر نمی برند.

رییس اتحادیه قناد و بستنی فروشان اهواز تصریح کرد: در یک هفته – ده روز گذشته به دلیل مشکلاتی که در خصوص تردد کامیون ها به وجود آمده است، بسیاری از کالاهای اساسی موردنظر شیرینی فروشی ها مانند پودر کاکائو، روغن، جعبه های شیرینی و.

وارد نمی شوند و ما مجبور هستیم که برخی از این کالاها را حتی تا دو برابر قیمت خریداری کنیم.

جعفری با بیان این که در شرایط بسیار بد اقتصادی قرار داریم، عنوان کرد: عدم ثبات نرخ ارز باعث شده تا در تهیه بسیاری از محصولات موردنظر در شیرینی پزی با مشکل مواجه شویم.

عدم ثبات نرخ ارز باعث شده تا بسیاری از اقلامی که در گذشته با قیمت های مناسب تهیه می کردیم، اکنون با چند برابر قیمت خریداری کنیم.

وی ادامه داد: همه فروشندگان به دنبال آن هستند تا قیمت محصولات کاهش داشته باشد، زیرا در این شرایط رغبت مردم و مراجعه آن ها برای خرید بیشتر می شود و فروشندگان نیز می توانند محصولات خود را به فروش برسانند.

اگر قیمت ها به شکلی بالا باشند که مردم توانایی خرید نداشته باشند، قطعا فروشندگان نیز سودی نخواهند برد.

کلید واژه ها: شیرینی – فروش – ماه مبارک رمضان – قیمت – کالاهای اساسی – خرید – نرخ ارز – فروشی – شرایط – شکلات – نامناسب – مشکل – کامیون – جعفری – اهواز – مبارک – بستنی – رمضان – بازار – مردم – اقتصادی – سیامک – کاهش – خروج – درصد – رکود


موضوع : اخبار ارز
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۷