سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید ! به ما بپیوندید ! شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاین هشدار داد در صورتی که قیمت نفت همچنان بالا بماند مجبور خواهد بود قیمت بلیت های خود را افزایش دهد.

پارس فارس – شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز آمریکا اعلام کرد: در صورتی که قیمت نفت همچنان در بازار جهانی در سطوح بالا بماند مسافران این شرکت هواپیمایی مجبور خواهند شد  بلیت هواپیما  را با قیمتی بالاتر خریداری کنند.
قیمت نفت نسبت به سال گذشته حدود ۵۰ درصد افزایش یافته و همین امر فشار را بر شرکت های هواپیمایی بالا برده است.
مدیرعامل امریکن ایرلاینز در حاشیه نشست سالانه انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی گفت: در صورتی که برای ما مشخص شود که قیمت کنونی تثبیت شده است شما شاهد رشد کمتر و ظرفیت پایین تر صنعت هوانوردی و در نتیجه بالا رفتن قیمت نفت خواهید بود. البته من فکر نمی کنم این مسئله در کوتاه مدت اتفاق بیفتد.
انجمن حمل ونقل هوایی بین المللی روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل قیمت بالای نفت در بازار جهانی و همچنین هزینه های بالای زیرساخت ها و کارکنان شرکت ها پیش بینی خود نسبت به سودآوری شرکت های هواپیمایی را کاهش می دهد.
۲۸۰ ایرلاین که مجموعا ۸۵ درصد از ترافیک کل جهان را در اختیار دارند عضو این انجمن هستند.
ماه گذشته میلادی آمریکا با امارات متحده عربی و قطر توافق کرد تا موضوع اختلاف شرکت های هواپیمایی عربی با سه شرکت هواپیمایی آمریکا بر سر موضوع ارائه یارانه های ناعادلانه به خطوط هوایی عربی را حل کنند.


موضوع : اخبار عمومی اقتصادی
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۷