سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

با هوشیاری یک کشاورز روستایی که در جهت جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی در محل تخریب راه آهن مستقر شده بود و همانند ریزعلی خواجوی راننده قطار را از آسیب خط راه آهن آگاه کرده بود، – از وقوع یک حادثه ناگوار جلوگیری شد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازشما نیوز ، فرماندار شهرستان زنجان تاکید کرد: در بارندگی های اخیر شاهد وقوع سیل در روستا، تخریب ۴۲ واحد مسکونی و آسیب و تخریب بخشی از راه آهن استان بودیم که با هوشیاری یک کشاورز روستایی که در جهت جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی در محل تخریب راه آهن مستقر شده بود و همانند ریزعلی خواجوی راننده قطار را از آسیب خط راه آهن آگاه کرده بود، از وقوع یک حادثه ناگوار جلوگیری شد.

رضا عسگری در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با اشاره به این که یکی از چالش های پیش روی کشور اکنون در حوزه آب است، گفت: در این زمینه برنامه های خوبی انجام شده است و با توجه به بارندگی های اخیر بخشی از مشکلات در این زمینه حل شده است.

فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به این که امروز شاهد این هستیم که از ناحیه ارز دشمن در تلاش است که ناامیدی را میان مردم تزریق کند، گفت: هر زمانی که شاهد نوسانات ارزی در سطح کشور بودیم، شاهد به هم ریختگی کف بازار نیز بودیم، همچنین معادل یا بیش از آن افزایش، شاهد گرانی ارزاق عمومی مردم بودیم.


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۷